Koszula operacyjna - bezpieczny wybór dla pacjenta i personelu

Koszula operacyjna jako niezbędnik podczas operacji

Koszula operacyjna to część odzieży powszechnie używanej podczas operacji. Służy ona głównie komfortowi pacjenta i personelu. Pozwala ona czuć się w pełni bezpiecznie, będąc przy tym lekko ubranym. Przede wszystkim, jednorazowa koszula operacyjna zapewnia higienę podczas zabiegów, co jest bardzo ważne dla operowanych osób, jak i dla lekarzy i pielęgniarek – muszą w końcu zachowywać odpowiedni reżim sanitarny, aby nie doprowadzić do niekontrolowanej transmisji wirusów i bakterii.

branie chirurgiczne, operacyjne, zabiegowe, medyczne, jednorazowe z włókniny SMS, komplet

Koszula zabiegowa, operacyjna dla pacjenta / fartuch jednorazowy ochronny medyczny z wycięciem Y

Koszula operacyjna, zabiegowa dla pacjenta / fartuch jednorazowy ochronny medyczny na troki

Koszule operacyjne - gwarancja intymności

Atutem koszuli operacyjnych dla pacjenta jest możliwość zakrycia wrażliwych części ciała w przypadku, kiedy zabieg nie może być wykonywany w ubraniu. Koszule są w pełni nieprześwitujące, będąc przy tym w pełni przewiewnymi, dzięki czemu nie ingerują w swobodę ruchów pacjenta. Koszule dostępne są w dwóch wariantach – z krótkim rękawem lub bez rękawów, dzięki czemu osoba korzystająca z niej ma pełną dowolność co do kształtu swojego ubioru. Dostępne są również koszule bez wycięcia i z wycięciem w kształcie litery „V”, znajdujące zastosowanie przede wszystkim w badaniach wymagających swobodnego dostępu do klatki piersiowej pacjenta. Koszule te są wiązane z tyłu, na troki, dzięki czemu bardzo łatwo zakłada się je przed zabiegami. Dzięki zastosowaniu takich koszul lekarz ma pełny dostęp do rąk pacjenta, co może być kluczowe w danej sytuacji. Poza zabiegami koszule mogą być również stosowane na przykład podczas badań, które wymagają ściągnięcia danej części odzieży. Nasza odzież jest bardzo wytrzymała na różnorakie uszkodzenia mechaniczne. Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu włókniny SMS (polipropylenowej), która jest stosowana powszechnie np. przy produkcji maseczek ochronnych. Zastosowanie tego materiału pozwala skórze oddychać, co jest bardzo ważne podczas wielogodzinnych operacji. Nasze wyroby, ze względu na swoją charakterystykę, zapewniają użytkownikom pełen komfort psychiczny, przy maksymalnie możliwej swobodzie działań dla osoby wykonującą dany zabieg bądź badanie. W naszej ofercie znajdują się produkty o różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy zainteresowany zakupem znajdzie coś dla siebie.
W trosce o środowisko naturalne nasze jednorazowe wyroby pakowane są po 10 sztuk, w celu ograniczenia zużycia tworzyw sztucznych. Dzięki temu koszule można zakupić w optymalnej cenie i ilości, dopasowanej do przyszłego użytkownika. Ze względu na wykorzystany materiał, nawet duże zamówienia nie ważą wiele, dzięki czemu koszt dostawy nie jest wysoki.
Nasza oferta skierowana jest głównie dla szpitali, klinik i prywatnych gabinetów, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu pacjentom podczas zabiegów, operacji bądź badań. Nie oznacza to jednak, że nie jest ona przeznaczona również dla personelu. Nasza odzież spełnia wszystkie należyte wymogi i może być z powodzeniem stosowana zarówno przez pacjentów, jak i personel medyczny. Zapraszamy do skorzystania z oferty.